Covid-19


Vážení zákazníci, v prvom rade by sme Vám chceli zapriať do Nového roku 2021 veľa zdravia, šťastia, pracovných aj súkromných úspechov a splnených prianí. No hlavne veľa trpezlivosti ,aby sme spolu zvládli túto neľahkú situáciu.

Na základe situácie ohľadom pandémie a  nariadenia vlády SR upravujeme systém predaja v našej spoločnosti, na prevádzkach v Dunajskej Strede a Nitre nasledovne:

Pre ochranu našich zákazníkov a zamestnancov sme zaviedli predaj na objednávku  a výdaj tovaru cez výdajné miesto, aby sme čo najviac zabránili fyzickému kontaktu počas obchodného styku.


Postup predaja a obsluhy :

  1. Tovar, ktorý má byť následne vydaný, je nutné objednať prostredníctvom mailu alebo telefonicky.
    Dunajská Streda: info@onlinestavba.sk , fero@onlinestavba.sk, 0918 386 813,
    Nitra: onlinestavbanr@onlinestavba.sk , zolo@onlinestavba.sk, 0917 525 060.
  2. Po spracovaní objednávky vás budeme informovať o termíne odberu na vami uvedenom tel. čísle v objednávke, preto je nutné do objednávky uviesť kontaktné tel. číslo a meno . Ak to bude možné, termín sa vám budeme snažiť oznámiť ihneď.
  3. Počas preberania tovaru vás žiadame dodržiavať pokyny našich zamestnancov. Je povinné, aby ste   mali nasadené  ochranné rúško a prevedenú dezinfekciu rúk, alebo mali nasadené ochranné rukavice.
  4. Platba tovaru je možná prostredníctvom platobného terminálu, alebo v hotovosti.
  5. Pri požiadavke dovozu tovaru na stavbu, alebo miesto určenia, bude vaša požiadavka spracovaná a budete informovaní o termíne dodávky. Aj v tomto prípade je preto nutné uviesť kontaktnú osobu a tel. kontakt. Pri objednávkach v regióne Nitra je možná aj platba cez prenosný platobný terminál pri dovoze tovaru.