CENTURY 21 Realprogres

CENTURY 21 Realprogres
Sme dôveryhodnou a stabilnou realitnou kanceláriou s vyše 12-ročnými skúsenosťami.
Zaoberáme sa predajom, sprostredkovaním kúpy či prenájmom bytov, domov, pozemkov, kancelárskych priestorov, skladov, výrobných hál a pod.
Vieme prispôsobiť ponuku potrebám našich klientov.
Poskytujeme služby v rezidenčnej i komerčnej oblasti, čiže radi pomôžeme ľuďom, pre ktorých je kúpa domova životnou investíciou i podnikateľom, ktorí investujú na trhu s realitami alebo potrebujú nehnuteľnosti na výkon svojej činnosti.
Pomôžeme vám s komplikovanou administratívou či právnickými záležitosťami, v ktorej sa laik ťažšie orientuje. Samozrejme, že služby pre klientov sú zadarmo. S akýmikoľvek otázkami sa na nás môžete obrátiť počas bežnej pracovnej doby cez telefón, internet či osobne v realitnej kancelárii.
Riešime úkony okolo prevodov členských práv k družstevným bytom, vyhotovenia kúpno-predajných, darovacích či zámenných zmlúv. Môžeme komunikovať s katastrálnym úradom za vás. Zabezpečíme ocenenie nehnuteľností pri dedičskom konaní, vybavíme listy vlastníctva a snímky z katastrálnej mapy. Postaráme sa o vyhotovenie znaleckých posudkov na nehnuteľnosti, zhotovenie geometrického plánu alebo vytýčenie hraníc medzi pozemkami. Spolupracujeme so stavebnými sporiteľňami a bankami. Poradíme vám pri odkúpení nehnuteľnosti, prípadne pri vyrovnávaní dlhov za nehnuteľnosť. Vyznáme sa v problematike hypotekárnych úverov.
Tím kancelárie CENTURY 21 Realprogres je tu pre vás. Snažíme sa vyjsť klientom v ústrety a zohľadňovať ich požiadavky vo výslednej dohode. Svoju povesť si budujeme poctivo krôčik po krôčiku. Iba serióznosťou a zmyslom pre detail dokážeme uspokojovať potreby klientov. Zabezpečíme obchod od A po Z, na svojich zákazníkov netlačíme, ale informujeme ich.
Ak aj vy riešite kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať.
Tešíme sa na Vás
Tím kancelárie CENTURY 21 Realprogres
 
 • Kontaktné údaje

  CENTURY 21 Realprogres

  Farská 35
  94901 Nitra

 • Kontaktné údaje

  Farská 35
  94901 Nitra

 • Telefónny kontact

  0948 434 787, 0907 787 257

 • E-mail

  info@realprogres.sk

 • Otvaracie hodiny
  Po-Pia: 8:30 - 17:00